Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Як розпочався навчальний рік у Козинській дитячій школі мистецтв.

Козинська дитяча школа мистецтв радо відчинила двері своїм учням 2 вересня. «На початку навчального року до нас прийшло 21 першокласник, це при тому, що випущено було всього 5 учнів по класу фортепіано. Контингент збільшився до 90 учні. І ще є бажаючі навчатися, але через обмежене фінансування ми не можемо взяти усіх бажаючих», - розповіла директор закладу Наталія Дмитрівна Назарчук.
Найчисленніший у цьому році став відділ образотворчого мистецтва. Сюди прийшло навчатися – 37 учнів. До музичного відділу прийшло - 5 учнів ( у клас фортепіано). Окрім того, у Козинській школі мистецтв працюють музичний відділ, який включає ще й клас гітари і хоровий клас.
Цього року колектив Козинської дитячої школи мистецтв поповнився ще одним викладачем, зокрема, вчителем по класу фортепіано й теоретичних дисциплін.
Приємно, що все більше юних козинців хочуть поринути у світ прекрасного і величного мистецтва. І розуміючи це батьки приводять їх до школи мистецтв. Адже саме тут формуються юні душі за законами Краси та Гармонії, де утверджуються переваги вічних цінностей на високих зразках світової культури.

наверх