Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЯК ТРИВАЄ РЕМОНТ У ПРИМІЩЕННІ КОЗИНСЬКОЇ ШКОЛИ

Через карантин учням та персоналу Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів довелося перейти на дистанційну форму навчання. І допоки приміщення школи порожні, тут на повну силу йдуть ремонтні роботи, які розпочалися ще з минулого року та повністю фінансуються з бюджету Козинської селищної ради.
На другому поверсі приміщення школи уже закінчено ремонт класних кімнат, адміністративних та побутових приміщень: пофарбовано стіни, застелено новий леноліум, замінено електропроводку та світильники. Замінено всі зношені існуючі системи водопостачання, каналізації, опалення та електропостачання на нові, а також улаштовано систему приточно-витяжної вентиляції класів та приміщень.
Згідно діючих санітарних, технологічних та естетичних вимог, оновлено бібліотеку, медпункт, компʼютерні класи, кабінети праці та актову залу. Закінчено ремонт коридорів другого поверху( окрім фойє).
На першому поверсі заплановано облаштувати кімнати охорони, двох великих санітарних вузлів (окремо для хлопчиків та дівчаток), а також для вчителів. Окрім того, планується установити внутрішні та зовнішні системи відеонагляду, контролю доступу.

наверх