Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЯК ТРИВАЄ ЩЕПЛЕННЯ ГРОМАДЯН У КОЗИНСЬКІЙ ТГ

У Козинській ТГ триває вакцинація громадян проти COVID-19. Щеплення проходить на базі комунального підприємства Центру первинної медико-санітарно допомоги в м.Українка. Списки бажаючих отримати щеплення формують сімейні лікарі з якими укладено декларації. Щеплення від коронавірусу проводять вакциною від AstraZeneca-SKBio, яка виробляється за ліцензійною угодою в Південній Кореї. (Наступну дозу потрібно отримати через 12 тижнів).

Також кампанію щеплення у Козині проводить мобільна бригада з Києва, з Центру управління охорони здоров’я. Вони у першу чергу вакцинують працівників освіти, медицини, соціальних працівників, маломобільні верстви населення та громадян віком від 65 років.
Мобільна бригада поводять щеплення китайською вакциною CoronaVac. (Другу дозу треба отримати через 28 днів).

Завідувачка амбулаторії сімейної медицини Світлана Миколаївна Джурко розповіла, що кампанія щеплення проводиться не надто інтенсивно. Тому закликає громадян, які бажають отримати щеплення, не зволікати і звертатися до свого сімейного лікаря або тлефонувати до Козинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за номером: 0457239432.

наверх