Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЯК ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ «ЯЛИНОЧКА» КОЛЯДУВАЛИ ТА ЩЕДРУВАЛИ

Хоча Різдво вже минуло, однак ще до вчора колядки та щедрівки дзвінко лунали у стінах ЗДО «Ялиночка». Дітлахи разом з музичним керівником та вихователями підготували чудову та насичену програму, в якій прозвучали святкові вітання,пісні, ігри й танці. Зворушливо було споглядати, як малюки в ошатних українських костюмах виконували всі обряди: колядували та щедрували, «Козу водили» та розігрували невеличкі сценівки з янголами, козою, лікарем, циганчатами та чортенятами. Дійство було веселе, жартівливе й таємниче водночас.
Своїм неперевершеним дитячим артистизмом колядники подарували гарний настрій та позитивні емоції. З особливим трепетом та зацікавленістю дітки слухали колядки у виконанні колективу педагогів закладу, які мелодикою голосів заворожували маленьких слухачів.
«Проведення музично-фольклорних свят і дозвіль стало чудовою традицією в дошкільному закладі «Ялиночка». Дітям подобаються різдвяні традиції й обряди, вони з нетерпінням чекають на проведення різдвяних розваг у своєму дитячому садку. Колядки, засівання «На щастя та здоров’я», водіння Кози, зберігає зв’язок поколінь, культуру наших предків,» - розповіла музичний керівник закладу Аліна Загородня.

наверх