Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Юна зірочка співочого небосхилу Аліна Новікова підкорює вокальні конкурси столиці

Нещодавно, у столиці відбувся IІ Всеукраїнський Фестиваль-конкурс вокального мистецтва «VOCAL SEASONS» (Вокальні сезони), організований Київським університетом імені Бориса Грінченка, у якому взяла участь юна співачка з Козина, вихованка народного аматорського колективу «Зозуленька» Аліна Новікова.
З-поміж понад 30 учасників своєї вікової категорії (14-16 років) Аліна посіла ІІ місце. До вибору репертуару дівчина підійшла виважено. Разом зі своєю наставницею та учителем Наталією Олександрівною Чижовою, вони підібрали такі твори, де дівчина, могла продемонструвати суддям палітру голосу, його діапазон та різножанровість характеру. Вона виконала дві пісні: «Відьма» із репертуару співачки Ілларії та «Коломийку» від Руслани.
Строге журі оцінювало конкурсантів за такими критеріями: вокально-виконавська майстерність, художня виразність, артистизм та сценічна культура. Наша юна «зозуленька» Аліна Новікові отримала від суддів високі результати, за що її нагородили дипломом та кубком. А керівнику вокального колективу «Зозуленька» Наталії Олександрівні висловили подяку за підготовку співачки до участі у конкурсі.
Щиро вітаємо, нашу юну вокалісту та бажаємо подальших співочих звершень.

наверх