Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Юні футболісти з Підгірців та Козина провили спільне тринування

Спортивний захід – це цікаве, змістовне дозвілля. Він пропагує активний і здоровий спосіб життя для дітей будь-якого віку і є чудовою розвагою. Нещодавно , на запрошення ФК «Дніпро» до Козина приїхали юні спортсмени з села Підгірці, аби провести спільні тренування з футболу та спортивні змагання «Веселі старти». Спортивний захід пройшов у спортивному комплексі «Козин». На урочистому відкриті були присутні Козинський селищний голова Валерій Гартік, спеціаліст з питань розвитку сімї,молоді та спорту у с. Підгірці Лідія Шишкіна. Провів захід тренер з футболу Євгеній Кириєнко.
«Метою такого заходу є розвиток та популяризація спорту серед дітей, знайомство та зміцнення дружніх стосунків», - зазначив організатор заходу Олександр Волошин.
Лідія Шишкіна подякувала організаторам за запрошення та Козинській селищній раді за транспортування дітей і наголосила на важливості проведення подібних спортивних заходів.
По закінченню спортивного свята, Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік презентував спортсменам с. Підгірці футбольні м’ячі.
Свято подарувало всім учасникам чудовий настрій та дружню і теплу атмосферу!

наверх