Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Юні козинці з успіхом виступили на фестивалі мистецтв "Джерело надій»

Цими вихідними за підтримки Міністерства культури України та Національної хореографічної спілки України, з метою взаємозбагачення культурних традицій, обміну досвідом творчої діяльності, надання можливостей обдарованим дітям розкрити свої здібності і таланти, в місті Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ». Серед учасників конкурсу був і Народний аматорський колектив «Бурлеск» (керівник Вікторія Намчук)
Молодша група колективу (4-6 років) представили цирковий номер з фітболами «Драже». Це був дебют маленьких козинців на цирковій арені. У номінації «Малята» наші талановиті дітки посіли ІІІ місце.
Керівник колективу Вікторія Намчук відмітила, високу організованість усіх діток, та незважаючи на зовсім юний вік, вони виступили, як справжні професіонали.
Яскравим став виступ середньої і старшої груп «Бурлеску». Вони представили номер діаболо і поі «Живи яскраво». Це було справжнє циркове шоу, яке дуже сподобалось глядачам та журі. Вони високо оцінили майстерність козинських артистів. За результатом конкурсу колектив «Бурлеск» посів першу сходинку п’єдесталу. Переможці конкурсу отримали медалі та кубки.
Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» став гарною кодою цього навчально-тренувального року, а перемога у ньому стала хорошим подарунком до новорічних свят.

наверх