Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЮНІ ТАЛАНТИ КОЗИНА ПОПОВНИЛИ СКАРБНИЧКУ ДОСЯГНЕНЬ НОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ

Незважаючи на низку карантинних обмежень талановиті козинці все ж знаходять можливість для реалізації власної творчості та поповнюють скарбничку досягнень новими перемогами беручи участь у мистецьких конкурсах.
Нещодавно учні Козинської дитячої школи мистецтв дистанційно взяли участь IV Міжнародному фестивалі-конкурсі " Soloviov art", який зібрав учасників з різних куточків України. Козинську дитячу школу мистецтв у різних вікових категоріях представляли Ярмак Михайло ( 7 років), Карасьова Валентина ( 9 років) та Башинський Андрій ( 10 років). Кожен з учнів гідно представили свою альма- матер на вернісажі талантів та здобули такі премії: Ярмак Михайло -2 премія, Карасьова Валентина та Башинський Андрій - 1 премії. Такі високі результати дітей були б не можливими без високого професійного вкладу їх педагогів та наставників: вчителя з вокалу Бойко Богдани Миколаївни та концертмейстера Дворянин Людмили Вікторівни. За півтора місяці наполегливої праці твори для конкурсу були підготовлені та відзняті. «Я пишаюсь своїми учнями та щиро дякую батькам за довіру та підтримку у всіх організаційних питаннях», - подякувала Богдана Миколаївна.
Та на цьому юні вокалісти не зупинилися. І подали заявки на участь у ще одному конкурсі "Талановиті діти України» який проходить за підтримки Міністерства культури України. «Це один із моїх найулюбленіших конкурсів. На ньому виконавців оцінують дуже професійно та об’єктивно. Головою журі є професор КНУТіТ, заслужена артистка України, оперна співачка - Людмила Харлампівна Третяк», - розповіла Богдана Миколаївна.
У цьому конкурсі, який також проходив дистанційно взяла участь і учениця Козинської дитячої школи мистецтв Софія Думітро( вчитель Бойко Богдана Миколаївна). На конкурсі Софійка виконувала "Колискову" (музика І.Білика, слова Слівчук). Ніжна та чарівна пісня зачарувала журі. А манера виконання маленької співачки та артистичність переконали суддів присудити Софійці 1 премію в молодшій віковій категорії у номінації академічний вокал.
Окрім диплому та цінних призів Софійка отримала ще і знижку у розмірі 100 евро на участь та відпочинок на фестивалі-конкурсі в Польщі, та 50 евро на відпочинок та оздоровлення в Болгарії.
Учителі які підготували Софійку до конкурсу, зокрема, викладач вокалу Бойко Богдана Миколаївна та концертмейстер Дворянин Людмила Вікторівна за особистий внесок у розвиток талановитих дітей, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток і збереження національного мистецтва були нагороджені дипломами.
Ми щиро вітаємо переможців та їх наставників і бажаємо творчого натхнення та подальших мистецьких здобутків.

наверх