Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

З ДУМКОЮ ПРО БРАТІВ НАШИХ МЕНШИХ…

Безпритульні тварини стали невід’ємною частиною пейзажів будь-якого населеного пункту. У Козині також чимало таких тварини. Задля запобігання їх розмноження гуманним шляхом, влада селища розпочала співпрацю з громадською організацією "Тваринний рай". Одним із напрямків їх роботи є впровадження проектів масової стерилізації тварин. «Це один із основних і дуже важливих напрямків нашої діяльності, адже саме за допомогою масової стерилізації можна гуманним шляхом зменшити популяцію безпритульних тварин на вулицях міст і сіл», - розповів голова громадської організації Микола Риженко.
Вже понад три роки ця організація активно співпрацює з різними ветеринарними центрами та клініками. Де надають медичну допомогу безпритульним тваринам, стерилізують та утримують їх. А також намагаються знайти для них хороших власників або надати місце в притулку.
ОГ "Тваринний рай" зареєстрована в Обухівському районі, але їх діяльність вийшла далеко за межі району. «Уже в цьому році ми розпочали проводити обмін досвідом з іншими організаціями та небайдужими людьми в таких містах, як Харків та Запоріжжя. І, сподіваємося, що надалі кількість міст збільшиться, адже власним прикладом і спільними зусиллями ми хочемо досягти найкращих умов для безпритульних тварин», - зазначив Микола Риженко.
«Наша громадська організація відкрита до діалогу і завжди готова прийти на допомогу туди, де свідоме населення бажає взяти участь у вирішенні проблеми безпритульних тварин. Ми готові навчати, демонструвати наочні приклади, інформувати населення та допомагати організувати дієві проекти в будь-якому населеному пункті, де жителі та влада готові до співпраці. У Козині ми зустріли однодумців, свідомих, небайдужих людей, які звернулися до нашої організації з проханням допомогти запустити програму стерилізації безпритульних тварин.
Козинська селищна рада - перша із органів муніципальної влади, до який ми зверталися і яка виявилася зацікавленою у вирішенні проблеми безпритульних тварин у межах селища Козина. Вони готові співпрацювати з нами, та з місцевими жителями з метою забезпечення безпеки як самих жителів, так і тварин».
За словами очільника організації, вони сподіваються, що шляхом наочного прикладу співпраці з такими свідомими селищами, як Козин кількість бажаючих запустити проекти масової стерилізації зросте. А вони, в свою чергу, обіцяють поділитися своїм позитивним досвідом.

наверх