Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Заходи приурочені Дню пам’яті жертв голодоморів

Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 86-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, адміністрація Козинської селищної ради, на чолі з секретарем ради Тетяною Григорівною Черванчук поклали квіти до пам’ятника жертв голодомору та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.
Також, сьогодні вранці делегація із Козина була присутня на районному мітингу-реквіємі приуроченому Дню пам’яті, що пройшов на території Меморіалу пам’яті жертв голодомору, розташованому в Обухові. Вшанувати пам’ять тих, хто помер голодною смертю прийшли: керманичі району, очільники міських та сільських рад Обухівщини, священнослужителі, трудові колективи, громадськість .
День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Цього дня Україна вшановує пам’ять 7 мільйонів невинних жертв Голодомору – геноциду української нації. Завтра о 16:00 по всій країні буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання та акцію «Запали свічку».
Засвітіть свічку – на вікні у себе вдома – в пам’ять про мільйони вбитих і тих, хто пережив геноцид.

наверх