Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЗАХОДИ ЗАПОБІГАННЯ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ВІРУСУ

Для запобігання поширенню на території Козина гострого респіраторного захворювання СOVID-19 влада селища вжила ряд заходів. Зокрема, у Козині, як і в інших містах і селах України згідно наказу Кабміну введено карантин. Призупинили роботу навчальні заклади селища, Козинський будинок культури та Спортивний комплекс. Ринок селища офіційно закритий. Контроль за виконанням наказу покладено на дільничного.
Задля запобігання розповсюдження корона вірусу Козинська селищна рада виділила кошти на закупівлю дезінфекційних розчинів для усіх підпорядкованих їй підрозділів та зобов’язала провести додаткову обробку поверхонь у цих спорудах.
Супермаркети та магазини, що знаходяться на території селища зобов’язані проводити відповідну санацію та забезпечити персонал індивідуальними засобами захисту, а також вжити заходів щодо скупчення покупців біля вітрин та кас.
Рятувальники 46 ДПРЧ смт Козин також долучилися до програми запобігання розповсюдження корона вірусу . Вулицями селища курсує автомобіль з гучномовцем через який лунають правила поведінки та рекомендації для громадян під час карантину.
Козинська селищна рада працює в закритому режимі. На період до 3 квітня 2020 року скасовуються:
- виїзди постійних комісій, включаючи земельну комісію, та проведення колегіальних зібрань за участі громадян;
- масові заходи в адміністративній будівлі Козинської селищної ради;
проведення колегіальних засідань виконавчих органів (за винятком екстрених випадків);
- особистий прийом громадян Центром надання адміністративних послуг;
- особистий прийом громадян посадовими та службовими особами Козинської селищної ради (бухгалтерією, земельним відділом, загальним відділом, відділом реєстрації місця проживання громадян тощо).
Надання всіх невідкладних адміністративних послуг, послуг з питань реєстрації місця проживання, видачі довідок тощо здійснюється виключно дистанційно!
Велике прохання до самих жителів Козина дотримуватись правил карантину та без нагальної потреби не контактувати з іншими громадянами. Не випускайте дітей на вулицю для прогулянок, не збиратися юрбою. У разі поганого самопочуття невідкладно звертатися до лікарів .
Будьте відповідальними, піклуйтеся про близьких старшого віку, дотримуйтесь карантину і порад лікарів.

наверх