Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ КЛАСУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА КОЗИНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

Ось і добіг кінця навчальний рік. Це був дуже не легкий рік, що поставив перед кожним певні задачі і виклики. Особливо для школярів, батьків та педагогів. У цьому році в Козинській дитячій школі мистецтв, в класі образотворчого мистецтва - п`ять випускників: Бурда Анастасія, Тимченко Дар`я, Самсонов Назар, Зіньковська Софія та Тимченко Анна.
У той час, коли зазвичай випускники починають працювати над дипломними роботами, саме розпочався карантин. Це одразу викликало багато запитань. Адже за словами викладача образотворчого мистецтва Ольги Ігорівни Личман, працювати над дипломними роботами вдома і в класі звісно велика різниця. У когось були проблеми з матеріалами, в когось з вибором тем, а комусь довелося зіштовхнутися з проблеми технічного характеру. Але всі випускники школи мистецтв справились із завданнями! Не дивлячись на складність ситуації, на розгубленість, їм все вдалося!
Звичайно і вчителі і діти змушені були працювати у незвичному режимі. Дипломні роботи по кожному предмету, оцінки за які виставляються в атестат, діти надсилали на у вайбер або електронною поштою і вже дистанційно були оцінені. Деякі роботи батьки занесли в школу. Оцінювання і консультації по дипломним роботам відбувалося дистанційно.
«Взагалі, це мабуть, перший рік, коли мені настільки важко буде прощатися з цими чудовими учнями. Вони настільки різні і за характерами і за підходом до завдань, у них абсолютно різні роботи, навіть якщо малюють один й той самий малюнок. Їхні роботи впізнаються навіть якщо не підписані. Мені було дуже цікаво з ними протягом усього часу їх навчання, що звісно зараз трохи сумно. Але їм потрібно йти далі, розвиватися, вчитися…», - розповіла Ольга Личман.
І як годиться, перед тим, як відпустити вихованців у велич світу, вчитель звернулася з напутніми словами: «Хочеться побажати вам, щоб шлях ваш був легким, щоб збувалися ваші мрії, щоб ви знайшли своє покликання, звісно творчих успіхів і натхнення!

наверх