Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Здай макулатуру – збережи дерево!

Збір макулатури, більшість пам’ятає ще з радянських часів, коли діти разом з батьками несли до шкільного подвір’я клунки зі старими папірцями, газетами, тощо. Козинські школярі й сьогодні беруть участь в акції зі збору макулатури.
Нещодавно на шкільному подвір’ї стояв вантажний автомобіль вщент завантажений макулатурою. Представник батьківського комітету Леонід Андрійович Чиженко розповів, що школярі дуже активно долучилися до збору макулатури, майже усі класи взяли участь в акції та загалом зібрали близько 3-ох тон.
Макулатура - відходи виробництва, переробки і споживання всіх видів паперу і картону, придатних для подальшого використання в якості волокнистої сировини. Вона використовується в якості вторинної сировини при виробництві паперу (для письма, друку і туалетного паперу), тарного і пакувального картону, а також покрівельних, ізоляційних та інших будівельних матеріалів. Використання макулатури істотно заощаджує деревину , зокрема, 1 тонна макулатури замінює близько 4 кубічних метрів деревини або 100 кг макулатури рятують 1 дерево. А це дозволяє зменшити вирубку лісів.
До того ж, участь у подібній акції зі збору макулатури, організованої батьківською радою - це спосіб заробити кошти, які підуть на потреби школи. Така акція у Козинській ЗОШ проходить щороку.

наверх