Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЗДОРОВІ ТІЛОМ - НЕЗЛАМНІ ДУХОМ!

У Підгірцівському ліцеї Козинської селищної ради вперше було проведено спортивний тиждень "Здорові тілом - незламні духом". Захід організували вчитель з виховної роботи Мар’яна Петрівна Максименко та вчитель з фізичного виховання Ірина Володимирівна Василів. Метою заходу було детально ознайомити дітей з різними видами спорту та зацікавити займатися фізичною активністю.

Щодня для учнів різних класів проходили спортивні змагання з волейболу, піонерболу, настільного тенісу, естафети та показові виступи.

За час проведення спортивного тижня, діти мали змогу особисто познайомитися із почесними гостями, видатними спортсменами, зокрема, зі срібним та бронзовим призером Чемпіанату Європи та України, тренером з карате Русланом Царенком, майстром спорту з вільної боротьби Олександром Моргуном. Вони і розповіли ліцеїстам багато
цікавого про свої види спорту, влаштували показові виступи та запросили усіх бажаючих записатися на тренування до своїх спортивних секцій.

У вівторок відбувся майстер клас з бадмінтону для учнів 3-5 класів. Його провів тренер секції з бадмінтону Олександра Колпачов.

Третій день спортивного тижня "Здорові тілом - незламні духом!" пройшов у змагальній формі. Учні 6-А та 6-Б класу змагалися у грі з піонерболу та з настільного тенісу.Учні старшої школи, дівчата - чарлідерки підтримували команди що змагалися.

П’ятий день спортивного тижня пройшов дуже насичено. Розпочався він змаганнями з волейболу учнів 9-11класу. Продовжився показовим уроком від вихованок секції з художньої гімнастики (тренер Ніколь Дайнека) та виступом учениці 3-Б класу Мелісси Тюзюн, яка теж займається цим видом спорту і має значні досягнення.
Завершився захід майстеркласом з йоги від депутатки Козинської селищної ради Оксани Волошиної.

За словами організатора Ірини Василів, подібні спортивні заходи подобаються дітям, бо це чудова можливість показати усім свою силу, спритність та швидкість. А ще позмагатися з ровесниками та дізнатися щось нове і цікаве. Тож подібні заходи Ірина Володимирівна і надалі планує проводити у Підгірцівському ліцеї, можливо, з залученням учнів інших навчальних закладів Козинської ТГ.

наверх