Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЗГАДАЙМО, ЯК ЦЕ БУЛО…. АБО КОНЦЕРТ ТАНЦЮВАЛЬНОГО КОЛЕКТИВУ «ЮНІСТЬ»

Зазвичай звітні концерти, які проходять у Козинському будинку культури дуже яскраві, цікаві та насичені. Тому кожен, хто дізнається про них намагаються потрапити до глядацької зали, аби на власні очі побачити такі феєричні дійства. Та через карантинні заходи, довелося відмінити усі концерти та святкові події. Але переглянути творчі звіти колективів, відтепер можна буде на сторінці Козинського будинку культури у мережі facebooke.
Керівники усіх колективів разом з творчим активом Будинку культури готують цікаві відеодобірки, монтують фотоколажі та звернення від керівників та їх підопічних. Наразі, до уваги глядачів, представлено екскурс у творче життя народного аматорського колективу «Юність» під керівництвом Наталії Гайдей. У цому відео, керівник танцювального колективу «Юність» Наталія Гайдей звертається до своїх підопічних щоб підбадьорити та підтримати кожного свого «юнівця». Тут і важкі будні репетицій, відшліфовування основних танцювальних рухів, хвилюючі миті перед виходом на сцену, яскраві виступи під час різноманітних концертів та заходів, фрагменти ніжних ліричних постановок та запальних динамічних танців.
«У цьому році, нажаль, ми не змогли провести свій звітній концерт у звичайному режимі, але це дало нам привід зробити онлайн підсумки наших буднів та виступів. Дану відеороботу хочеться посвятити своїм вихованцям. Хочу щоб кожен згадав гарні моменти нашого танцювального життя, наситився позитивними емоціями і проностальгував разом зі мною. Люблю вас і дуже сумую, сподіваюсь на швидку зустріч!», - зазначила Наталія Гайдей.

наверх