Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА ТА УСПІШНИМ ЗАКІНЧЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

В останній день навчального року, більшість школярів святкують останній дзвоник. Однак через цьогорічну ситуацію з пандемією коронавірусу вперше в історії останній дзвоник по всій Україні пройшов онлайн.
Для школярів Козинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, актив школи також підготував відео привітання із закінченням навчального року. Учні дякували своїм улюбленим вчителям, а директор школи Наталія Іванівна Феденко та заступник директора з навчальної роботи Тетяна Миколаївна Кобченко привітали школярів із успішним закінченням навчального року. До привітань долучився і Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік, який зазначив, що цей навчальний рік був складним, як для учнів, так і для вчителів. Але всі добре впоралися із цією нелегкою задачею.
Ідея створити відео привітання належить педагогу-організатору Аліні Олександрівні Недашковській. Для монтажу були використані світлини кожного класу, які надали класні керівники. Гортаючи альбом шкільних спогадів можна побачити яскраві святкові заходи та урочисті лінійки, відчути трепет хвилювання на уроках, враження від побаченого під час різноманітних екскурсій, ейфорію перемог на спортивних змаганням та відповідальність і гордість від участі в благодійних акціях.
Особливо зворушливим стали напутні слова класного керівника 11-го класу Людмили Іларіонівни Бондаренко, яка побажала своїм випускникам ніколи не відступали перед перешкодами, сміливо домагалися поставлених цілей. Не знати зневіри, завжди радіти життю. Не забувати своїх шкільних друзів і вчителів. Легкої дороги, чистого неба і прекрасного майбутнього!

наверх