Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Зі святом, працівники дошкільної освіти

Уже понад півстоліття в Козині працює ДНЗ «Ялиночка», який став першою соціальною сходинкою, ще однією затишною домівкою для багатьох козинців. Цього літа заклад відзначив п’ять років у новій споруді. За цей час тут зростали і виховувалися понад 300 маленьких козинців.
Будучи структурним підрозділом Козинської селищної ради, ДНЗ «Ялиночка» повністю фінансується з бюджету селища. І йому по-праву можуть позаздрити будь-які профільні заклади. Групові кімнати обладнанні сучасними меблями, тут організовані освітні та ігрові куточки. А навчально-вихований процес впроваджується із застосуванням інноваційних методик дошкільної освіти.
Очолює ДНЗ «Ялиночка» Любов Михайлівна Стопник – педагог з майже сорока річним досвідом роботи. Тому і не дивно що наш садок є взірцем, прикладом для наслідування. У ДНЗ «Ялиночка» працюють понад 60 працівників: вихователі, помічники вихователя, методист, музичні керівники, фахівці профільних напрямків, кухарі, прибиральники, охоронці. І усі вони працюють злагоджено, самовіддано створюючи комфортні умови для перебування та виховання малюків. Адже кожен із них розуміє, що він має справу із найдорожчим – дітьми.
У День працівників дошкільної освіти, хочемо привітати усіх працівників ДНЗ «Ялиночка» із професійним святом. Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність. Нехай життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселях панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

наверх