Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Зі святом, працівники лісового господарства!

Щороку у третю неділю вересня, в Україні відзначають День працівників лісу. Людей, які стоять на сторожі гармонії та порядку в лісовому господарстві, працівників Козинського лісництва.
Сьогодні, у Козинському лісництві, яке підпорядковується ДП «Київському лісовому господарству працює 15 осіб. Очолює підприємство лісничий Явон Микола Миколайович. Хоча, чоловік працює у Козині нещодавно, але має великий досвід у цій справі, адже в лісовому господарстві з 1992 року.
Про важливість роботи працівників лісового господарства, годі й говорити. Лісівники охороняють ліс від пожеж, самовільних вирубок лісу, саджають молоді саджанці та збирають насіння. Останні тижні особливо «спекотні» для працівників Козинського лісництва, тому що на підпорядкованій їм території, зокрема, у с.Плюти горять лісові масиви. Тож, наші лісівники разом із рятувальниками цілодобово задіяні у гасінні пожеж.
Не сидять склавши руки лісівники і в інший час. У Козинському лісництві посадковий матеріал вирощують самотужки, працівники збирають насіння та висаджують його у короби. Молоді саджанці до одного року ростуть у коробах, а далі на сонячних галявинах лісосмуг, через п’ять років, якщо в цьому є потреба їх знову пересаджують. Доглядають за саджанцями працівники Козинського лісництва. Проте це не всі їхні обов’язки. Майстер лісу стежить за всім, що відбувається на ввіреній йому ділянці лісу. Як проводиться рубка та посадка нових дерев, догляд за лісовими культурами. Саме такі обов’язки має Микола Васильович Бондаренко, який працює в Козинському лісництві уже близько 30 років. Хоча чоловікові 71 рік, але він продовжує займатися справою свого життя.
Також, у Козинському лісництві старшим майстром лісу працює Ігор Голуб. Хоча чоловік працює відносно недавно - 2,5 роки, але за словами керівника, зарекомендував себе, як фаховий та старанний працівник.
У переддень свята дня працівників лісового господарства хочемо привітати всіх, хто не байдужий до проблем життєдіяльності лісу, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Зі святом!

наверх