Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЗНАЙОМТЕСЯ - ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «МРІЯ»

Юність, творчість, натхнення, – ось якості, які поєднує в собі вокальний ансамбль «Мрія» з Підгірців Козинської ТГ.
Він заснований у 2018 році. Його незмінним керівником є вчитель музики Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради Ольга Віталіївна Перепелиця.
За період діяльності колективу сформувався склад ансамблю в кількості 14 осіб, віком від 6 до 14 років. Учні займаються в колективі з великим задоволенням та бажанням.
Навчаючись мистецтву співу, вихованці опановують технічні та художньо-виразні засоби виконання, вокальні навички та вміння.
В ансамблі співають дівчатка і чотири хлопчики. Вони співають двома голосами: сопрано та альт. В ансамблі є солістки: Марія Артюхова, Заріна Ільчук, Марія Дехтяр.
Репетиції ансамблю проходять двічі на тиждень. Керівник Ольга Віталіївна розучує з вихованцями кожну партію. Виконавська майстерність колективу – це передусім результат наполегливої праці.
Репертуар вокального ансамблю «Мрія» різноманітний: народні пісні ,твори сучасних українських авторів, естрадні пісні. Є твори з репертуарів відомих виконавців сучасності: Тіни Кароль, Ірини Федишин, Ірини Білик, тощо.
«Діти самі визначають той репертуар, який їм до вподоби», - зазначила художній керівник.
Із кожним роком репертуар оновлюється, враховуючи різні смаки та уподобання слухачів та і самих учасників ансамблю.
Вокальний ансамбль «Мрія» є призерами різноманітних обласних, всеукраїнських та навіть міжнародних конкурсів. Серед них, найвагомішими для колективу є участь в Міжнародних фестивалях-конкурсах:
"Барвиста осінь" 2018 (ІІІ місце) в рамках проекту "Квітуча Україна", "Квітуча Україна" 2019 (ІІІ місце) , солістки ансамблю - Лісс Камелія, Жогова Олександра; «Квітуча Україна» тріо «Мрія» ІІ місце.
Участь у обласних конкурсах: ​Багатожанровий дистанційний конкурс «Я-артист» (І місце); конкурс бандуристів та вокалістів ім. Н. Марченко , ансамбль «Мрія» ІІІ місце.
Низка міжнародних дистанційних конкурсів: Міжнародний дистанційний конкурс Festival-contest «Soul» (І місце )Жогова Олександра; Міжнародний дистанційний конкурс Festival-contest «Soul» (І місце ); Міжнародний дистанційний конкурс Festival-contest «Soul» І місце; Інтернет конкурс "Музичний марафон. Весна 2021" (3 місце).
Неодноразово «Мрію» нагороджували грамотами та дипломами. Також відзнаки отримували солісти колективу та керівник Ольга Перепелиця.
Вокальний ансамбль «Мрія» — прикраса будь-якого свята, кожен виступ – це незмінний успіх!
Колектив постійно перебуває у творчому пошуку, продовжує плідно працювати і розвиватися.

наверх