Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЗНОВУ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Від учора учні Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів знову приступили до навчального процесу. Але цього разу вони не сіли за шкільні парти, а здобували знання дистанційно.
Завуч Козинської ЗОШ Тетяна Миколаївна Кобченко розповіла, що вчителі намагаються застосовувати усі технічні можливості, аби навчання було якісним та продуктивним. Окрім звичної спеціальної платформи для відеоконференцій та вебінарів – Zoom, застосовують ще одну платформу Google class, за допомогою якої вчителі можуть швидко створювати й упорядковувати завдання, надавати результати перевірок і легко спілкуватися зі своїми учнями. Перевага даного інструменту в тому, що учні мають зворотній в’язок з вчителем. Особливо важливо це для учнів молодших класів.
За словами,Тетяни Миколаївни, навчання учнів Козинської школи йде згідно календарно-тематичних планів. Адміністрація школи розробила чіткий розклад уроків у всіх класах. А вчителі швидко перелаштувалися зі звичайної форми навчання на дистанційну.
Безумовно дистанційне навчання не можливо порівняти із очним. Але допоки Обухівщина перебуває в «червоній зоні» карантину іншого виходу ні учні, ні вчителі немають.

наверх