Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Зустріч випускників або гортаючи сторінки шкільних років...

Уже майже двадцять років двері рідної Козинської школи відкриті для своїх учнів, які закінчили її 10, 20, 30 та більше років тому. Щороку, у Козинській ЗОШ відбувається зворушливий та водночас радісний захід – зустріч випускників. У суботу, в стінах рідної alma mater зустрілися колишні однокласники, випускники Козинської ЗОШ 2010, 2000, 1990, 1980 та 1970 років випусків.
(Оскільки Козинська школа довгий час була восьми, а згодом дев’яти річною, то запрошують випускників, які у зазначені роки закінчили саме вісім (дев’ять) класів.)
Цього року формат заходу було дещо змінено ніж зазвичай. Спочатку усі однокласники збиралися у своїх класах, де ділилися спогадами про шкільні роки, згадували яскраві миті з шкільного дитинства та юності. А на імпровізованих веселих перервах, теперішні школярі для кожного класу підготували художні номери. А потім шкільний дзвінок скликав усіх випускників на урочисту лінійку, яка пройшла у фойє школи. Директор закладу Наталія Іванівна Феденко привітала всіх присутніх та подякувала колишнім школярам, що попри зайнятість, вони все ж знаходять час для того, щоб ще раз прийти до рідної школи.
На завершення урочистостей, завуч з виховної роботи Людмила Ілларіонівна Бондаренко запросила всіх знову повернутися до порогу рідного навчального закладу та зустрітися з однокласниками уже через 10 років.

наверх