Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ЗВЕРНЕННЯ КОЗИНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЩОДО ПРОТИДІЇ КОРОНАВІРУСУ

Шановні козинці!

Усі ми знаходимось у нелегких умовах, які нам диктує наступ пандемії коронавірусу. Світова практика показала, що провідні країни світу виявилися зовсім не готовими та беззахисними перед цієї хворобою. Але в наших можливостях зменшити ризик зараження вірусом COVID-19 та запобігти його розповсюдженню.

Ми щодня працюємо над заходами забезпечення максимальної протидії поширенню коронавірусу. При Козинській селищній раді створено комісію, до якої ввійшли депутати та керівники структурних підрозділів, окреслено чіткий план дій щодо запобігання розповсюдження інфекції. З бюджету селища виділяються кошти на закупівлю необхідних засобів та проведення нагальних заходів.

Аби протидіяти поширенню коронавірусу, на території Козина припинили роботу усі заклади культури, салони краси, торгівельні центри, Козинський ринок, кафе та ресторани (останні зачинені та можуть тільки доставляти їжу на замовлення). Працюють лише продуктові магазини, аптеки, автозаправні станції, Козинська амбулаторія сімейної медицини, комунальні підприємства.

У місцях можливого скупчення громадян: біля магазинів та у під’їздах багатоквартирних будинків щодня проводяться дезінфекції спеціальними розчинами.
Закуплено та передано для медиків Козинської амбулаторії сімейної медицини засоби індивідуального захисту.
І це лише невелика частка із запланованого переліку заходів.

Попереду у нас не простий карантинний період, який необхідний, аби з мінімальними втратами побороти цю страшну епідемію. Тому прошу вас не ігнорувати інформацію про превентивні та обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу і з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних.

Не забувайте, що від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох односельців.

Бережімо себе! Будьмо здорові та самовідповідальні!
Козинський селищний голова В.В.Гартік

наверх